- COUGAR GAMING

Цена
€35 96 / 70 33 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Кутия/Шкаф форм фактор | Mini Tower |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод Power Button |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 1 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| Брой разширителни слотове | 4 |
| Вентилатори-брой | 3 x 120mm |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (type A)) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| Външен цвят | Розов |
| Supported Mainboard Form Factor | Micro ATX Mini-ITX |
| CPU Cooler Maximum Height | 170 мм |
| Expansion Card Max Length | 400 мм |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 9 count |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Порт за слушалки | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Тегло | 6.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Розов |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 155 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB-C |
| Предни USB портове | USB-A |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 1 |
| Поддръжка на радиатор | До 240mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 4.8 |
| Тегло | 6.50кг |
COUGAR FV150 Mini RGB PC Case – Розов
Покажете своето изграждане в компактен и ярък корпус. COUGAR FV150 Mini RGB съчетава елегантно розово покритие с панел от закалено стъкло и RGB вентилатори за зашеметяващ вид.
Ключови Предимства
- Компактен дизайн — Мини кутията се побира удобно на всяко бюро, като поддържа Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки.
- Панел от закалено стъкло — Покажете своите компоненти и RGB осветление с прозрачен стъклен прозорец.
- Предварително инсталирани RGB вентилатори — Включва 3x 120mm ARGB вентилатора за отличен въздушен поток и наситено осветление.
- Отлична съвместимост — Поддържа ATX захранване, до 240mm радиатор отпред и дълги графични карти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани дънни платки | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Розов |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| Поддръжка на радиатор (отпред) | До 240mm |
| RGB подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Корпус COUGAR FV150 Mini RGB
- Кутия с аксесоари (винтове, дистанционери)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








